Ozzy Osbourne

John Michael Osbourne

6,6
221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ozzy Osbourne

Nie do tró fanów którzy słyszeli tylko Crazy Train. Najlepsza płyta? Podawajcie typy, moje to:

-Blizzard of Ozz
-Down To Earth
-Scream
-Ozzmosis

Pozdrawiam :)

PlayTheGame

no more tears
the ultimate sin
blizzard of ozz

PlayTheGame

Hmm.. Ciężko wybrać. Przecież Ozzy jest klasą samą w sobie. Czy matka wśród sowich dzieci może wybrać ulubieńca? Tak jak mówię to pytanie jest za trudne. Wszystkie jego płyty są genialne. Jego głos jest niepowtarzalny.

Galehot

zgadzam sie w 100 % kazda plyta ma w sobie cos innego co bardzo cenie- Blizzard i Diary za genialny klimat, Ozzmosis i Bark za niepokojace, ciezkie brzmienie, No more tears za melodyjnosc, Under cover za swietne interpretacje :) Down to Earth i Scream jest doskonala na zywo..i tak mozna w nieskonczonosc :))

adler666

"Ozzmosis" to jest pier.dolone Mistrzostwo Świata a szczególnie numer 'Aimee'!!!!!:)))))

Galehot

Joan Osbourne też jest fajna.Zawsze się zastanawiałem czy są rodziną?

Brandon568

Wie ktoś może?

PlayTheGame

Huh .
-Blizzard Of Ozz
-Diary of a madman
-Randy Rhoads Tribute
-Scream.
:)

PlayTheGame

To oczywiste:
* Down To Earth
* Scream
* Ozzmosis
* The Ultimate Sin
* Under Cover!:)))))

PlayTheGame

1.Blizard Of OZZ
2.NO MORE TEARS
3.OZZMOSIS
4.SCREAM
5.DOWN TO EARTH

To wg mojego osobistego gustu ;)
Pozdrawiam

PlayTheGame

1. Ozzmosis
2. Down To Earth
3. Scream

PlayTheGame

Chyba Scream. Najlepsze było to, że na koncercie ( w Polsce, Gdańsk/Sopot Ergo arena 2011) promującym płytę, nie było ani jednej piosenki z płyty.

Hesen

ale za to uslyszec kawalki z plyty PARANOID - i to LIVE!!!! BEZCENNE!! ;D co by Ozz nie dal na koncercie dla mnie bylo mega, jesli bysmy chcieli wszyscy stworzyc Jemu setliste marzen na koncercie, biedaczek musialby spiewac nieprzerwanie chyba z 80 godzin ^^

adler666

Większość ludzi na koncercie nie znała utworów samego Ozzego. Obudzili się przy kawałkach Black Sabbath. Po co idą zatem na taki koncert?

Hesen

Na koncercie z 2002 roku byly same jego kawalki+Paranoid. Ludzie bawia sie najlepiej przy najbardziej znanych numerach, to wiadomo, sama publicznosc byla w roznym wieku, ja bylam z matka, czesc osob na pewno jak zwykle byla przypadkiem.. A ciekawostka jest ze przybyl Inferno z Behemotha :))

PlayTheGame

"Pan Kleks w kosmosie" moim zdaniem najlepsza.

PlayTheGame

Blizzard of Ozz
No More Tears
Diary Of A Madman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones