PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7874}
7,3 123 448
ocen
7,3 10 1 123448
7,3 24
oceny krytyków
Moulin Rouge
powrót do forum filmu Moulin Rouge!

Piękna Nicole....

ocenił(a) film na 9

Uważam, że w tym filmie była najpiękniejsza w swojej karierze. Film to świetna operetka :), nic wybitnego, czysta rozrywka. :)

palina28

Skoro film to nic wybitnego to czemu dajesz 10?? Jak chcesz ocenić Nicole to wejdź na jej profil.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
meff

Bo oceniam jako film czysto rozrywkowy i w swojej kategorii uznaję go za arcydzieło. Nic wybitnego w sensie, że na pewno nie można porównywać z Listą Schindlera czy jakimś innym głębszym filmem. Oceny są subiektywne :)

Również pozdrawiam

palina28

Oceny i systemy oceniania są subiektywne jak widzę :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
meff

każda ocena jest subiektywna bo jest twoją własną

ocenił(a) film na 10
palina28

nic wybitnego!? czysta rozrywka?!

ocenił(a) film na 9
HollywoodDirector

Wybitnie rozrywkowy, pasuje? :) Ameryki ten film nie odkrył, ale jak uważasz inaczej to chętnie poznam Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 10
palina28

no wiesz....w sumie to kompletnie zmienił moje patrzenie na świat... nie on jedyny oczywiście

ocenił(a) film na 9
HollywoodDirector

Mojego nie zmienił, nie zobaczyłam praktycznie niczego, czego bym nie widziała wcześniej, tylko lepiej przyprawione i ładniej podane w Moulin Rouge i genialna zagrywka z popularnymi piosenkami. A jak zmienił Twoje patrzenie na świat?

ocenił(a) film na 10
palina28

no widzisz...to dość ciężko wytłumaczyć, po prostu uznałam, że życie to...układanka, którą ułożyć możesz n

ocenił(a) film na 10
HollywoodDirector

na wiele sposobów (sorry coś się zacięło), no bo ci ludzie, czego by nie zrobili i tak nie byliby razem- no bo ona umarła, o czym wiemy właściwie od samego początku filmu...

ocenił(a) film na 8
palina28

Zgadzam się. I chyba wielu zgodzi się ze stwierdzeniem, że chyba nie było sceny, w której Nicole Kidman nie wyglądała zjawiskowo!
Fajne też było użycie znanych piosenek :)
El tango de Roxanne - me gusta!
8/10 za Nicole i El Tango de Roxanne

ocenił(a) film na 9
palina28

A ja jednak wolę Nicole z Batmana Forever... może to z sentymentu, bo tam zrobiła na mnie takie wrażenie, że do dzisiaj przeglądam czasami zdjęcia z filmu ;)

ocenił(a) film na 8
pawelmx

Oto w tych dwóch filmach wyglądała najpiękniej. :3

palina28

Sory, ale nie moglam sie powstrzymac, mimo ze to dosc stary temat. Naprawde uwazasz, ze ten film to tylko "swietna operetka", "czysta rozrywka" i "nic wybitnego"? To nie wiem, jakie filmy sa w takim razie, wedlug Ciebie, wybitne... -.-
Przepraszam za brak polskich znakow, niemieckie klawiatury tak maja. xP

ocenił(a) film na 9
gogo224

Tak, dalej uważam, że to operetka, czysta rozrywka. Jest to film oczywiście wybitny w swojej klasie (może źle to ujęłam wcześniej), gdzie jest doskonała żonglerka popkulturą. Na pewno nie jest to film, po którym chcesz iśc zmieniac świat. Nie doświadcza się katharsis oglądając go. Jakie wylmy uważam za wybitne? Milczenie owiec, Forrest Gump, Mechaniczna Pomarancza, Malena i jeszcze kilka innych ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones