PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7874}
7,3 123 448
ocen
7,3 10 1 123448
7,3 24
oceny krytyków
Moulin Rouge
powrót do forum filmu Moulin Rouge!

10/10

ocenił(a) film na 10

Jest to jedyny film, któremu przyznałam ocenę 10/10 w bazie filmwebu. A Może moja ocena nie jest do końca obiektywna ale tak samo jak w miłości " serce nie sługa" pokochałam ten film
całym sercem! Za każdym razem oglądając go wzruszam się jak za pierwszym razem. A ścieżka dźwiękowa wręcz genialna.

ocenił(a) film na 8
margopearl

Zgadzam się, w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Szczerze nie podchodziłem do tego filmu z takim przeświadczeniem. Myślałem, że taki znany musical nie może być dobry, że jest raczej robiony pod publikę, a tu proszę zakochałem się w nim.

Najbardziej w nim spodobało mi się przedstawienie miłości, prawdziwe, oddane, pełne uczucia, zaufania, wystawiane na próbę, która przetrwała do samego końca, taka miłość, której każdy nas pragnie i chciałby przeżyć.

Nicole Kidman była cudowna w tej roli, wręcz olśniewająca.

ocenił(a) film na 10
Munkustrap

Zgadzam się z twoją opinią w całości :) Dodam, że E.M również zachwycił mnie swoja kreacją. A scena tanca przy Roxane... ach długo by tak było pisać...

ocenił(a) film na 5
margopearl

Polecam film "gdyby jutra nie było" nie lubie zabardzo musicali ale tego warto zobaczyć, jedna z najlepszych historii miłosnych jakie widziałem.

ocenił(a) film na 10
Kubyra

Z przyjemnością pooglądam :)

ocenił(a) film na 9
Kubyra

Bollywood nie jest dla wszystkich. Ma w sobie dużo kiczu i urok który nie każdy pokocha. Ja kocham i polecam. Z tym drobnym zastrzeżeniem.

użytkownik usunięty
margopearl

"Jest to jedyny film, któremu przyznałam ocenę 10/10 w bazie filmwebu" - Serio? No to w takim razie z pewnością za mało ich widziałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones